Anime Power

Un forum anime cu discutii, jocuri si numai animeuri!

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Visuri

In jos 
AutorMesaj
Karin_Lyn
Admin Master of Angels
Admin Master of Angels

feminin Numarul mesajelor : 119

Data de inscriere : 12/01/2008

MesajSubiect: Visuri   Joi Ian 17, 2008 3:59 pm

Poi cred ca cu toti visati mai ...deobicei pot fi ciudate eu vizes cand ma gandesc mult la cineva sau mi sa intamplat ceva rau sau bun.Aveti visuri ciudata hazlii triste sau cosmaruri?Daca da puteti sa le spuneti aici.

Poi de la o vreme nu prea mai visez sincer nu jtiu dc...poi ultima oara am visar ceva foarte ciudat.Se facea lumea era distrusa de vrajotori{da jtiu prea mult Harry Potter} Ca peste tot erau morti si raniti singuri supravietuitori uni inebunisera alti pur si simplu stateau nu faceau nimik si stiu ca afara ploua iar eu ma numaram printre acei care au supravietuit si nu ziceu nimic ma uitam doar la o placuta care scria strada mea si tin minte ca plangeam pentru ca un vrajotor foarte puternic il omorase pe cel pe care eu il iubeam...a fost un vis oribil ma plimbam singura pe strada plina de morti noroc ca nu mam uitat la ei ...voiam sa plec dar nu aveam unde.Urat vis...cand mam trezit inca mai eram trista.

” Azi esti orbit de fericire si ai uitat ca cineva traieste doar pt tine. Dar maine vei cadea dintre nori si vei privi in urma… ma vei vedea acolo si vei sti ce inseamna regretul… ”

~~100 Golden Boinx~~
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Visuri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Descopera propozitia

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Power :: Bine ai venit! :: Anime Power Cafe-
Mergi direct la: